רחוב צונזר 10, תל-אביב


054-225-7705

 
 
 
 
 
 

 
דברו איתנו
 

 
לייעוץ חינם מלאו פרטים
  1. (חובה למלא)
  2. (חובה למלא דואר אלקטרוני נכון)
  3. (חובה למלא)
  4. (חובה למלא)
 

 

שאלות נפוצות

איך אני משלם עבור התיקונים?

יש אפשרות לשלם דרך כרטיס אשראי, כרטיסי חיוב (דיירקט) או באופן מאובטח ביותר דרך PayPal

מה אם אינני מרוצה מהשירות?

נעשה כמיטב יכולתינו לא לתת לזה לקרות! אנו מתכוונים לתת לך שירות נפלא, כמו לחבר טוב, ולהבטיח את שביעות רצונך מהשירות. אף על פי כן, אם לא תהיה מרוצה, נחזיר לך את הכסף במשך 30 יום, בהתאם לתנאי השירות. כך תוכל לבטוח בידע ובמיומנות שלנו.

המסך שלי לא עובד. מה לעשות?

צור עמנו קשר דרך אי-מייל או בטלפון כדי שנוכל להבין טוב יותר את הבעיה. לאחר מכן נצטרך לבדוק את המסך שלך כדי להגיש לך הצעת מחיר לתיקון המסך. את הבדיקה ניתן לבצע במעבדה שלנו חינם. ניתן גם לשלוח אליך טכנאי בעלות של 150 ₪ (לא כולל מ.ע.מ.), והוא ייתן לך הצעת מחיר לתיקון המסך. אם תקבל את הצעת המחיר שלנו לתיקון, לא תשלם עבור הבדיקה.

מהו התשלום עבור אבחון הבעיה במחשב?

שום דבר עם בדיקה נעשה במעבדה או מרחוק. ניתן גם לשלוח אליך טכנאי בעלות של 150 ₪ (לא כולל מ.ע.מ.), והוא ייתן לך הצעת מחיר לתיקון המחשב.

איך אוכל לשמור על העבודה התקינה של המחשב שלי לאורך זמן?

המחשב שלך יהיה במצב מצויין, אם תדאג להתקין את כל העידכונים, במיוחד עידכוני ה-Windows
, האנטי-ווירוס והעדכונים נגד תוכנות הריגול. תשתמש בשירות שלנו כל חצי שנה בשביל טיפול כללי קל, ותוכל לשכוח מכל העניין!

מסך ה-LCD שלי לא עובד. מה ניתן לעשות?

המעבדה שלנו מתמחה גם בתיקון מסכי LCD. אנחנו יכולים לטפל בבעיות תצוגה שונות: מסך שלא נדלק או נכבה מעצמו, מסך שצבעיו דהויים, מסך שמציג תאורה לבנה במקום תמונה, ועוד. כל התיקונים האלה יעלו משמעותית פחות מהחלפת מסך ה-LCD בחדש. כמו כן, במידה ותידרש החלפת מסך, מעבדתנו מציעה מסכי LCD מחודשים במחירים אטרקטיביים.

כמה זמן אחריות אתם נותנים לתיקון מסכים או מוניטורים?

בדרך כלל האחריות היא לשלושה חודשים, אך ניתן לקבל אחריות לתקופה ארוכה הרבה יותר, תלוי בגורמים שונים. לדוגמה, אם אתה מייצג חברה גדולה שיש לה מסכים רבים, אנחנו יכולים לסכם על מחיר קבוע ומשך אחריות לשנה שלמה.

כמה עולה בדרך כלל לתקן מסך?

המחיר הממוצע לתיקון מסך נע בין 150 ₪ ל- 200 ₪ (לא כולל מע"מ), אך המחיר יכול להיות גבוה יותר עד לרמה שלא תצדיק את תיקון המסך. אנו ניתן לך מחיר מדויק לאחר בדיקה, ואז תוכל להחליט אם לתקן את המסך או לקנות מסך חדש.

מדוע עליי לתקן מסך ישן אם אני יכול לרכוש חדש במחיר נמוך?

משום שמסך באיכות סבירה יעלה לך לפחות 6-4 פעמים ממחיר התיקון.

כמה זמן המסך יעבוד לאחר תיקון?

ייתכן כי הוא ישרת אותך שנים רבות. בנוסף, אם נרגיש כי המסך לא ישרוד לפחות שנתיים לאחר התיקון עקב הבלאי של החלקים שלו, נמליץ לא לתקן מסך כזה.

אנחנו חברה גדולה ונרצה לתקן את כל המסכים שלנו אצלכם. איך נדע שאתם מעבדת התיקון הנכונה עבורנו?

הדרך היחידה היא לנסות אותנו! בנוסף, אפשר לעיין בחלק ה"המלצות" באתר זה. אתם יכולים גם לבקש מאתנו ליצור קשר עם חברות אחרות שאנחנו מעניקים להן שירות.

כמה זמן ייקח לתקן את מסך המחשב שלי?

זה תלוי. אנו מנסים לא לגרום לאנשים להמתין זמן רב. בדרך כלל אנו מתקנים באותו יום או למחרת. במקרים מסוימים (למשל: אם אתה מגיע מרחוק), ננסה לתקן את המסך שלך באופן מיידי.

האם תוכל לומר לי מה הבעיה במסך שלי דרך הטלפון?

דרך הטלפון נוכל רק לנחש, אבל הבעיה האמיתית תתגלה רק באמצעות אבחון ממשי.

נאמר לי שספק הכוח במסך שלי התקלקל, האם תוכלו להחליף אותו, וכמה זה יעלה לי?

בדרך כלל איננו מחליפים ספקי כוח – אנו מתקנים אותם,משום שהפרש המחירים גבוה מאוד. אנו מחליפים ספק כוח רק כאשר לא ניתן לתקן אותו. דברים אלה אמורים גם לגבי כל כרטיס אלקטרוני בכל מחשב או מסך מחשב המתוקן על ידנו.

המסך של המחשב הנייד שלי לא נדלק. מה עושים?

המסכים במחשבים הניידים מבוססים על טכנולוגיית ה-LCD, וניתנים לטיפול במעבדה שלנו.

האם אתם יכולים לתקן מחשבים ניידים מרחוק?

כן. אם קיימת אפשרות לגשת למחשב דרך האינטרנט, נוכל לתקן אותו מרחוק.

מה אם צריך להחליף את אחד החלקים במחשב שלי?

אם אתה גר באזור תל-אביב, אנו נגיע אליך ישירות ונבצע את התיקון. אם אתה גר רחוק ונאתר חלק כלשהו במחשב שלך שדורש החלפה – יהיה לך שבוע שלם לדאוג לכך שהוא יוחלף, ואז נמשיך בטיפול במחשב שלך. אנו יכולים להדריך אותך איך להתקין את החלק החדש, דרך הטלפון או דרך האינטרנט, אם יש לך אותו על מחשב אחר. ואם לא – נמליץ לך על טכנאי מקומי שיוכל לסדר את הבעיה.

מה אני יכול לעשות אם המחשב נכבה לעיתים קרובות?

לפעמים החלקים הפנימיים של המחשב שלך מתמלאים באבק ונסתמים, ביחוד גוף הקירור של המעבד, והמאוורר שמקרר אותם מפסיק לבצע את תפקידו והמחשב זקוק לניקוי. נקה את המחשב שלך מהאבק מבפנים. שים לב לפקק של אבק בין המאוורר לגוף הקירור, ואם זה לא עוזר שלח פנייה למוקד שלנו כדי לאתר את הבעיה.

מה עליי לעשות אם יש לי מסך כחול עם הסברים ומספרים?

ראשית כל, אל תכנס ללחץ. שנית שלח פנייה אלינו. "מסך המוות הכחול" הוא לא כזה נורא כפי שהוא אולי נראה, אבל הוא מהווה סימן לכך שיש שגיאות בדיסק הקשיח שלך, בעיות בתוכנה או בציוד (או ציוד לא מתאים) או שאולי המחשב שלך מזוהם בווירוס אחד או שניים.

מהו התיקון של המחשב מרחוק?

זהו תהליך שבו טכנאי מנוסה ניגש למחשב שלך באמצעות תוכנה המאפשרת גישה מרחוק, ואז עובד עליו, כפי שהיה עושה אם היה לידך. התהליך הזה בטוח, נוח ובהחלט סביר מבחינת העלויות. תוך זמן קצר מתרגלים אליו והוא מפסיק להיות משהו "יוצא דופן". מבחינת העלויות הוא לעיתים קרובות משתלם יותר מהטכנאי שמגיע לביתך. כאן תוכל למצוא עוד מידע על השירות מרחוק.

עד כמה התיקון מרחוק בטוח?

תיקון מרחוק הוא בטוח ביותר! אתה מחובר בעזרת מפתח הצפנה 128 ביט, בדומה לחיבור שלך לבנק או לנתונים כספיים אחרים באינטרנט. זה נעשה כדי להגן על הנתונים הכספיים שלך.

האם הטכנאי יכול לגשת למחשב שלי בשלב מאוחר יותר?

לא. אתה, בתור הלקוח שלנו, אמור ליזום כל חיבור. כאשר הטכנאים שלנו ניגשים למחשב שלך, תוכנת מחשב מיוחדת מותקנת באופן זמני כדי לאפשר את הגישה. לאחר שסיימנו, התוכנה מוחקת את עצמה מיד אוטומטית. אתה גם צריך לומר לנו את הסיסמה ואת המספר המזהה בכל פעם שנרצה לגשת למחשב שלך.

כמה זמן אמור לקחת תיקון של מחשב מרחוק ?

הזמן הממוצע הוא בין שעה לשעתיים, אבל זה יכול להשתנות בהתאם לבעיה. זה יכול להיות הרבה יותר קצר, מאחר שסוגים מסויימים של בעיות לא דורשות זמן רב. לעומת זאת, אם, לדוגמה, המחשב מזוהם בווירוסים קשים, הזמן יכול להתארך משמעותית. אנו ניתן לך הערכה מדוייקת יותר לאחר האבחון של המחשב שלך.

אם, נאמר, באמצע הלילה אני מגלה שהמחשב שלי "הלך לגמרי", איך נוכל להעזר בכם?

שלח פנייה. גם אם לא נהיה זמינים באותו רגע, נענה לך מהר ככל האפשר.

מה אני עושה אם המחשב שלי לא נדלק?

לחץ כאן למאמר שמספק מידע לפתרונות האפשריים לבעיה, צעד אחר צעד.

המחשב שלי איטי באופן קיצוני. האם אני זקוק לשירות המקצועי שלכם?

זה תלוי בסיבה לכך ובמיומנות שלך בכל הקשור למחשבים. ישנו מאמר שנקרא "איך לטפל במחשב איטי?" הוא נכתב על ידי אחד הטכנאים שלנו ובהחלט יכול לעזור. בכל מקרה, זה תמיד טוב יותר כשטכנאי מנוסה בודק את המחשב שלך.

כמה השירות שלכם עולה?

השירותים שלנו מתחלקים לשתי קבוצות: אלה המתבצעים לפי תכנית שהכנו מראש, ואלה המתבססים על תוצאות בדיקת המחשב. לשירותך המחירון שלנו, שבו תמצא את פירוט המחירים של התיקונים.

האם אוכל לקבל הטבות והנחות אם אפנה אליכם לקוחות חדשים?

בהחלט! אנו מעוניינים בכך שתספר לחברים ולמשפחה על השירות הנפלא שקיבלת מאיתנו – רק תדאג ליידע אותנו שאתה שלחת אותם!

המחשב שלי עובד לאט מאוד, והאחיין שלי, שהוא גאון במחשבים, אומר שהמחשב זקוק להגדלת זיכרון גישה אקראית RAM. האם זה נכון?

קשה לומר אם זה נכון או לא לפני שנבדוק את המחשב מרחוק. אנא עיין במאמר הבא בנוגע להגדלת זיכרון גישה אקראית RAM . הוא יכול להקל על הבנת הנושא.

אם יש לך שאלה נוספת כלשהי, אל תהסס, כתוב לנו או התקשר לטלפון נייד: 054-225-7705