רחוב צונזר 10, תל-אביב


054-225-7705

 
 
 
 
 
 

 
דברו איתנו
 

 
לייעוץ חינם מלאו פרטים
  1. (חובה למלא)
  2. (חובה למלא דואר אלקטרוני נכון)
  3. (חובה למלא)
  4. (חובה למלא)
 

 

תיקון מסך מחשב אפל סינמה A1316

Apple Cinema Displayהגעתם לתיקון מסכי מחשב של אפל!

אצלנו תוכל לתקן את מסך האפל סינמה שלך מדגם A1316. המומחיות שלנו היא לאבחן ולתקן את כל התקלות במסכי אפל סינמה. התיקון במעבדה שלנו מתבצע במהירות וברמת איכות גבוהה ביותר. צור קשר עוד היום על מנת לאבחן ולתקן את מסך האפל סינמה A1316 שלך.

מסך אפל סינמה A1316 הוא המסך האחרון בסדרת מסכי הסינמה שהוצג לראשונה בסוף יולי 2010. זהו מסך בגודל של 27" המסך הזה, וכן A1267 הם היחידים בסדרה שעברו לטכנולוגית תאורה אחורית מסוג LED. תאורת ה- LED משפרת את איכות התמונה וחוסכת בצריכת האנרגיה.

מסכי הסינמה של אפל, ובפרט דגם A1316, מיוצרים בתקנים גבוהים מאוד של איכות ומספקים חווית משתמש מעולה. אף על פי כן, כמו עם כל ציוד אלקטרוני עלולות לקרות תקלות במסך או באחד החלקים שלו. החלקים שבדרך כלל מתקלקלים הם המרכיבים הבסיסיים: אספקת מתח, אינוורטר או לוח אם.

למסך מדגם A1316 יש בנוסף גם מצלמת וידאו, מיקרופון, רמקולים ויציאות USB. גם המרכיבים הללו יכולים להתקלקל. במעבדה שלנו אנו מתקנים כל תקלה אפשרית במסך או בחלקים שמרכיבים אותו.

מסך אפל A1316 הוא מסך יקר ומורכב מרכיבים עדינים. מומלץ לבצע אבחון מלא של התקלה ותיקון רק בסביבה מתאימה לתיקון מסכי מחשב. צור קשר עם המעבדה שלנו עוד היום וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עם שירות מיידי. מטרתנו היא לקוח מרוצה עם מוצר תקין.

למידע נוסף על תקלות במסכי LCD.

הצוות שלנו כאן בשבילך על כל תקלה או בעיה במסכי אפל סינמה A1316.