רחוב צונזר 10, תל-אביב


054-225-7705

 
 
 
 

הקלטת שיחות טלפון

Call Recorderהאם היית רוצה להבטיח את עצמך באמצעות הקלטת שיחות טלפון על האייפון שלך? האם מצאת את עצמך במצב שבו לא היית יכול להוכיח מה נאמר או הובטח לך באמצעות חברת פלפון, אינטרנט, טלוויזיה או כל שירות אחר?

האם חיפשת תוכנה ב- App Store שיכולה פשוט להקליט כל שיחה אוטומטית בלי שהצד השני יודע על כך?

לאחרונה התחלתי לקבל בקשות רבות להתקין מקליטי שיחות טלפון כאלה על אייפונים.
ככל הנראה ייתכן כי כבר חיפשת יישום מסוג זה ב-App Store, אבל לא היית יכול למצוא דבר. קרא יותר »


טכנאי מחשבים במרכז

repairpcכיום המחשבים משמשים אותנו בכל תחומי החיים. ניתן למצוא אותם בבית ובמשרד, בחברות קטנות ובחברות גדולות, בדגמים נייחים ובדגמים ניידים.
גם במרכז הארץ, למרות השונות הרבה במגוון המחשבים, במידת שכלולם ובאופן השימוש בהם, עדיין יש דבר אחד שמשותף לכל המשתמשים, הביתיים והמשרדיים כאחד. כולם זקוקים מעת לעת לסיוע מקצועי של טכנאי מחשבים במרכז.
בשורות הבאות נדון במה עוסק טכנאי מקצועי ובקריטריונים המבדילים בין איש מקצועי איכותי יותר לבין מי שאינו נחשב כזה. קרא יותר »


תיקון לוח אם למחשב נייד, מקבוק

תיקון לוח אם למחשב נייד אנו מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים ניידים. אנו מתמחים בתיקון לוחות אם לניידים מכל הסוגים בדרך המהירה והאמינה ביותר!

יש לנו שנים רבות של ניסיון בתיקון לוחות אם במחשבים ניידים, ואנו מאמינים שאנו מיומנים די טוב כדי לתת את האבחון הנכון ביותר ולפתור כל בעיה בכל מחשב נייד במהירות ובצורה אמינה.

זהירות! בשל חוסר היושר באנף של תיקון מחשבים חשוב מאוד לבדוק את המחשב קרא יותר »


שדרוג הכונן הקשיח ל-SSD

HDDשדרוג הכונן הקשיח ל-SSD הוא הפתרון החכם ביותר למחשב נייד או נייח שנהייה איטי או לוקח לו יותר מדי זמן להעלות מערכת הפעלה. אם אתה מרגיש שאתה מהיר יותר מהמחשב שלך והתחלת לאבד סבלנות, אז הגיע הזמן לשדרג ל-SSD!

חוץ מכל הווירוסים האפשריים והזבל שיש במחשב שלך, המערכת עצמה נהיית כבדה מאוד עם כל העדכונים האלה שמספרם גדל עם הזמן. מחשב צריך להעלות כמויות אדירות של נתונים מכונן קשיח (HDD-Hard Disk Drive), והדיסק הקשיח הזה חייב להיות מהיר מאוד כדי לשרת כמויות גדולות כאלה של נתונים. קרא יותר »


תיקון צירים במחשבים ניידים

ציר מסך שבוראנו נותנים פתרון לכל בעיה הקשורה לצירי מסך במחשבים ניידים או לחיבורים של מסך מחשב נייד!

צירי מסך במחשב נייד הוא החלק המתכתי המחבר את מסך המחשב הנייד עם גוף המחשב הנייד. כאשר פותחים וסוגרים מסך של מחשב נייד לעתים קרובות הברגים שמחזקים את הצירים אל המסך ואל גוף המחשב הנייד עלולים להשתחרר, ואם לא תחזק את הציר מחדש בחוזקה, החלקים מפלסטיק ותושבות הברגים יישברו לבסוף. לאחר מכן המסך ישתחרר מגוף המחשב הנייד, ונזק חמור יותר ייגרם לכבלים ולפנל ה-LCD עצמו. לפעמים צירי המסך עצמם נשברים, ובמקרה זה יש להחליפם בחדשים. קרא יותר »


פתרונות בעיות קירור במחשבים

מערכת קירור סתום מאבקאנו פותרים כל בעיה שעלולה להתעורר עם מערכת הקירור של כל מחשב נייד או שולחני, איימק-iMac או מקבוק-MacBook, מקבוק אייר או מקבוק פרו.

מערכת הקירור מהווה חלק חשוב ביותר בכל מחשב נייד או מחשב שולחני. מטרתה של מערכת הקירור הוא לשמור את המעבד והכרטיס מסך בטמפרטורה נמוכה (40-60 מעלות צלזיוס לערך). המרכיבים העיקריים הללו – מעבד וכרטיס וידיאו – מתחממים מאוד כאשר המחשב שלך עובד, וצריך לקרר אותם. קרא יותר »


צריבת ביוס מחדש

VIA_BIOSהמחשב קרס באמצע צריבת ביוס (BIOS)? צרבת גרסה שגויה של ביוס? לאחר עדכון ביוס המחשב שלך כבר לא נדלק יותר? הביוס נפגע מסיבה כלשהי ועכשיו המחשב שלך פשוט מת?
למזלך אנחנו יכולים לעזור!

אנחנו ב-ריפר פי.סי. מתמחים בצריבת קובץ ביוס כלשהו לרוב הצ'יפים הקיימים כיום בשוק. במלים אחרות, אם המחשב הנייד שלך הפסיק לעבוד בגלל ביוס פגום, אנו יכולים לצרוב ביוס חדש ישירות לצ'יפ.

לרוב המכשירים החשמליים המסופקים לצרכן כיום יש ביוס או-Firmware – תוכנה ייחודית הקובעת איך המכשיר צריך לפעול ונמצאת בשליטה קרא יותר »


החלפת או תיקון שקע או תקע חשמל במחשב נייד

dc_jack_repair

המחשב הנייד שלך קורס באופן בלתי צפוי בזמן הזזה? הסוללה אינה נטענת? המחשב הנייד לא עובד מהמטען? או שלתקע של המטען יש מגע לא טוב עם שקע החשמל של המחשב הנייד?
ייתכן שיש לך בעיה עם שקע החשמל (DC Jack) של המחשב הנייד או עם התקע של המטען.

כדי לקבוע אם הבעיה נמצאת בשקע או בתקע עלינו לאבחן את הבעיה במדויק. במידת הצורך אנו יכולים לתקן או להחליף כל שקע או תקע חשמל בכל מחשב נייד.
זהו מצב מסוכן ביותר כאשר יש למחשב קרא יותר »


החלפת מקלדת מקבוק, מקבוק פרו או מקבוק אייר

macbook-keyboardאם המקלדת של המחשב שלך מסוג מקבוק (Macbook), מקבוק-אייר (Macbook Air) או מקבוק-פרו (Macbook Pro) הפסיקה לעבוד או שאחד המקשים הפסיק לתפקד או שיש תקלה אחרת כלשהי במקלדת – הגעת למקום הנכון!
המעבדה שלנו מתמחה בתיקון או בהחלפה של מקלדות לכל הסוגים של מקבוק.

למודלים שונים של מקבוק יש הליכים שונים ורמות קושי שונות בנוגע להחלפת מקלדת. החלפת מקלדת במקבוק אינה משימה פשוטה בכלל. בחלק מהמודלים של מקבוק אפשר להחליף את המקלדת בלבד, אבל מודלים אחרים דורשים החלפה של כל החלק העליון משום שהמקלדת אינה ניתנת להפרדה ממנו. קרא יותר »


כשנוזל נשפך על מחשב נייד

spilled-coffee-on-laptopהאם שפכת מים תה או קפה על מקבוק או המחשב הנייד שלך? אם כן, קרא את המאמר הזה ופעל במהירות!

כאשר נוזל כלשהו נשפך על החלק העליון של המחשב הנייד שלך, קרוב לוודאי שהנוזל יחלחל באיטיות לתוך לוח האם, והוא עלול לגרום לאחת או יותר מהתופעות הבאות:

  1. לעשות קצר, ואז המחשב הנייד יפסיק לעבוד או שתהיה בו תקלה כלשהי.
  2. המחשב הנייד ימשיך לעבוד, אבל קורוזיה (שיתוך) תתחיל להתרחש על לוח האם או על רכיבים אלקטרוניים אחרים, ובמוקדם או במאוחר המחשב הנייד יפסיק לעבוד או שתהיה בו תקלה כלשהי. קרא יותר »