רחוב צונזר 10, תל-אביב


054-225-7705

 
 
 
 
 

תיקוני המחשב מרחוק

אם אתה רוצה שהמחשב שלך יהיה יעיל ומשודרג, תקשיב למומחי המחשבים שמסכימים, שהדרך הקלה ביותר היא הטיפול מרחוק.רק תחשוב על כל היתרונות הכלולות בטיפול במחשב שלך מרחוק: אין צורך להתרוצץ ולנתק את הכבלים, להעמיס את המחשב לרכב ולנסוע למעבדת תיקונים. כמו כן, אין צורך בהמתנה שנראית כאינסופית, עד שהמחשב שלך יתוקן ויחזור אליך. העלות של התיקון מרחוק לעיתים קרובות זהה או אפילו פחותה מזו של הדרך הרגילה.

האם אתה מודע לכך שמעל 95% מכל בעיות המחשבים קשורות לתוכנה? משמעות הדבר היא שכמעט בכל המקרים הטכנאים יכולים לסדר את מה שצריך מרחוק, על ידי השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, מבלי לגעת במחשב באופן פיזי. הכינון של המחשב שלך לא משתבש כלל באופן הזה של הטיפול, ואתה תוכל לחזור "לעניינים" תוך זמן קצר בלבד.

כן, זה באמת פשוט עד כדי כך. אתה שולח בקשה לתיקון או מטלפן, והטכנאי עורך סדרה ארוכה של בדיקות קפדניות למחשב שלך על מנת לגלות את הגורם לבעיה. לאחר מכן הוא ניגש לעבודה. בין אם הוא מטפל בתפקוד האיטי של המחשב, מוחק את הוירוסים, משדרג את התוכנה וכד' – הכל נעשה באופן וירטואלי, "בלחיצת העכבר".

בנוסף לכך, במהלך הטיפול מרחוק צפויות לך כמה הפתעות נעימות! לדוגמה, אתה תוכל לצפות בכל תהליך העבודה ולהתבונן בדרך בה נעשים התיקונים והשדרוגים. אתה תראה את מה שהטכנאי עושה "בזמן אמת", כשאתה ממש רואה את העכבר שהטכנאי מזיז על המסך שלך. פרקי הזמן הנדרשים לתיקון יכולים להמשך בין מספר דקות למספר שעות, תלוי בחומרת הבעיה והמורכבות של התיקון. אם תתבונן היטב, אולי תוכל אפילו ללמוד מספר דרכים מתוחכמות וחדשות בנוגע לטיפול במחשבים.

מה בנוגע לאבטחה?

במהלך התיקון, יש לך את היכולת להחזיר לעצמך את השליטה בכל זמן שתרצה. כמו כן, אין סיכון של החדירה לפרטיות המידע שלך במהלך הטיפול במחשב. לאחר שהטיפול הושלם, התוכנה תסיר באופן אוטומטי את האפשרות של החיבור מרחוק למחשב שלך. לא תהיה לטכנאים אפשרות להתחבר שוב למחשב, אלא אם כן תזדקק שוב לעזרה ותתקין את התוכנה הנדרשת שוב. כל האמצעים הללו ננקטים על מנת להבטיח את השליטה שלך במחשב ובנתונים השמורים בו, מטעמי הדאגה לפרטיותך.

תיקונים נפוצים המבוצעים מרחוק

על ידי הטיפול מרחוק ניתן לטפל בביצועים איטיים. זה כולל מחיקת וירוסים ותוכנות מזיקות, בדיקת התפקוד של הרג'יסטרי, ביצוע ניקוי של הדיסק, הסרת תוכנות שאינן בשימוש ובדיקה שתוכנות לא נחוצות אינן עולות ביחד עם מערכת ההפעלה. הפעולות הללו יגבירו את מהירות הפעולה של המחשב שלך.

גם אם המחשב שלך נגוע באופן חמור בוירוסים, ניתן לטפל בכך מרחוק. היוצרים של התוכנות המזיקות התמקצעו באופן ניכר בזמן האחרון במציאת הדרכים לפרוץ לתוך המחשב שלך. יתכן וכמה מהתוכנות מהסוג הזה נמצאות במחשב שלך במצב לא פעיל במשך תקופה ארוכה. קיים מגוון רחב של סיכונים הקשורים בהן. בו בזמן שחלקן רק "מציקות", האחרות מסוגלות להפיל את כל המערכת. טכנאי טוב מסוגל לבצע בדיקה קפדנית מאוד של המחשב שלך ולמחוק את תוכנות המזיקות ואת כל הקשור אליהן.

מרחוק ניתן לטפל בקלות גם בכל הקשור להתקנה והסרת תוכנות. הטכנאים המנוסים שלנו טובים מאוד בטיפול בכל תסבוכת או קוד שגיאה בהם נתקלים במהלך התקנות.

הבעיה של "המסך הכחול" ניתנת לטיפול מרחוק בקלות. היא מתרחשת בדרך כלל, כשיש בעיה הקשורה למערכת החלונות, וזה משבית את המחשב שלך. הטכנאים, בעלי ידע רב בנוגע לחלונות, יכולים לטפל במהירות במצבים הללו.

גם התוכנות הקשורות לאבטחה והגנה על הנתונים ניתנות להתקנה מרחוק. יתרה מכך, חשוב מאוד להתקין את התוכנות הללו, על מנת להבטיח שהמחשב שלך תמיד מעודכן ומוגן מפני תוכנות מזיקות חדשות.

גיבוי הנתונים המבוצע מרחוק הינו חיוני לשמירה על השלמות של כל המידע במחשב שלך. אם חווית אי-פעם תקלה חמורה ואבדת קבצים או צילומים חשובים, אתה מבין עד כמה חשוב הגיבוי החיצוני כדי שהנתונים שלך ישמרו בשלמותם.

במקום להסתבך ולהתאכזב בנסיונך לתקן את המחשב בעצמך (כאשר לפעמים אתה מגדיל ומסבך את הבעיה עוד יותר), תאפשר לטכנאים המנוסים ובעלי ידע רב לטפל במחשב שלך מרחוק.


 

כתיבת תגובה